Aktualności

Zamknięcie przejazdu na ul. Obornickiej w Rokietnicy

data publikacji: 27/07/2020

KATEGORIA: Utrudnienia Ostrzeżenia

W związku z pracami na linii kolejowej E59 na odcinku Poznań Główny – Szczecin Dąbie od godz. 6:00 w dniu 8 sierpnia br. do godz. 24:00 w dniu 9 sierpnia br. zostanie zamknięty przejazd na ul. Obornickiej w Rokietnicy.

Objazd zakłada skierowanie ruchu zmierzającego w kierunku Złotkowa w prawo na drogę powiatową 2424P (ul. Pocztowa i ul. Golęcińska w Rokietnicy), następnie na rondzie w lewo na drogę serwisową wzdłuż S-11 i dalej w ul. Pawłowicką prowadzącą do Bytkowa. W kierunku Rokietnicy ruch odbywać się będzie analogicznie, rozpoczynając od skierowania z drogi powiatowej 2400P w lewo na ul. Pawłowicką w Bytkowie.

Mapa przedstawia objazd w związku z zamknięciem przejazdu na ulicy Obornickiej w Rokietnicy. Trasa objazdu: Rokietnica ul. Pocztowa - Golęcińska - Bytkowo ul. Pawłowicka.

Pomiędzy Rokietnicą a Bytkowem autobusy linii nr 832 kursować będą trasą objazdową – ulicami Pocztową, Golęcińską i Pawłowicką.

Linia nr 832:

OS. SOBIESKIEGO – … – Bytkowo, Obornicka – Bytkowo, Pawłowicka – droga serwisowa wzdłuż trasy S11 – Rokietnica, Golęcińska – Rokietnica, Pocztowa – Rokietnica, Szamotulska – … – PRZYBRODA/PĘTLA.

Autobusy zatrzymywać się będą na przystankach: Rokietnica/Stacja n/ż, Rokietnica/Rolna n/ż i Rokietnica/Golęcińska.

Wyłączone z użytkowania będą przystanki na ulicy Obornickiej: Rokietnica/Spokojna n/ż, Rokietnica/Topolowa n/ż i Bytkowo/Porzeczkowa n/ż.

Przystanek Bytkowo/Pawłowicka n/ż zostanie przesunięty o około 50 metrów na ul. Pawłowicką,

Utworzony zostanie tymczasowy przystanek Bytkowo/Agrestowa n/ż na ul. Pawłowickiej.

Na mapie widoczna zmieniona trasa linii nr 832 w związku z zamknięciem przejazdu na ul. Obornickiej w Rokietnicy. W związku z powyższym pomiędzy Rokietnicą a Bytkowem autobusy linii nr 832 będą kursować objazdem ulicami Pocztową, Golęcińską i Pawłowicką.

Źródło: Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!