Aktualności

Zaczytana Rokietnica – Konkurs nr 36

data publikacji: 02/08/2017

KATEGORIA: Kultura

Jedną z głównych bohaterek naszego sierpniowego artykułu była „Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać”, która podaje 50 powodów dlaczego warto czytać. W dodatku zostały one w bardzo zabawny sposób zilustrowane, prawda?

Ilustracje ze strony wyd. Muchomor

Prosimy Was, żebyście w ślad za Francoize Boucher – autorką wspomnianej książki wymyślili 51. argument na rzecz czytania, a następnie przekonująco go zobrazowali.

Na odpowiedzi macie czas do połowy września. Prace, wykonane dowolną techniką, możecie zostawić w bibliotece gminnej albo przysłać na adres zaczytanarokietnica@interia.pl (w przypadku korespondencji elektronicznej potrzebujemy zdjęcie Waszego dzieła), oczywiście z dopiskiem: „ZACZYTANA ROKIETNICA. Konkurs nr 36”. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody-niespodzianki. Jak zwykle konkurs przeznaczony jest dla wszystkich niezależnie od wieku. Wyniki ogłosimy na profilu fb ZACZYTANA ROKIETNICA oraz w październikowym numerze „Rokickich Wiadomości”. Jednocześnie miło nam poinformować, że laureatkami konkursu nr 34 zostały: p. Iwona Wiśniewska i p. Dorota Tomala. Gratulujemy!

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!