Aktualności

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2018

data publikacji: 22/10/2018

KATEGORIA: Komunikaty

WÓJT GMINY ROKIETNICA

1. DERECH Bartosz Maciej ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 5670
2. PIOCH Adam Mikołaj ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 2293
________________________________________

RADA GMINY ROKIETNICA

Okręg wyborczy Nr 1
1. CIECIORA Michał Bartłomiej ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 456
2. OSTROWSKA-CELEBAŃSKA ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 200

Okręg wyborczy Nr 2
1. SZYMAŃSKA Małgorzata Joanna ( KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ) – liczba głosów: 162
2. BARTNIK Aleksandra ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 497
3. RZEPKA Bogusława ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 151

Okręg wyborczy Nr 3
1. MICHTA Adam Roman ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 335
2. MIKUŁA Maciej Tomasz ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 225
3. MARCINIAK Oliwia Aleksandra ( KWW OLIWII MARCINIAK ) – liczba głosów: 70

Okręg wyborczy Nr 4
1. DANKOWSKI Paweł Piotr ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 404
2. DOMAGAŁA Ewelina ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 220

Okręg wyborczy Nr 5
1. IGNYŚ Robert Józef ( KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ) – liczba głosów: 64
2. MIELCAREK Władysław ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 243
3. IWAŃSKA Aldona ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 201

Okręg wyborczy Nr 6
1. SKUPIO Tomasz Grzegorz ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 276
2. SAWIŃSKA Magdalena Judyta ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 152

Okręg wyborczy Nr 7
1. KSOBICH Przemysław ( KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ) – liczba głosów: 152
2. DZIAMSKA Izabela Kinga ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 398
3. SZYMAŃSKA Jolanta ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 88
4. SIERŻANT Dominik Jan ( KWW OLIWII MARCINIAK ) – liczba głosów: 137

Okręg wyborczy Nr 8
1. SKLEPIK Ryszard Władysław ( KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ) – liczba głosów: 135
2. MATUSZEK Tadeusz Andrzej ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 123
3. CZERNIEJEWSKA Agata Małgorzata ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 137

Okręg wyborczy Nr 9
1. LUBKA Ryszard ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 471
2. KUSA Justyna Zofia ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 240

Okręg wyborczy Nr 10
1. ĆWIRLEJ Ryszard ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 303
2. SKLEPIK Małgorzata Bronisława ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 197
3. SZCZECHOWIAK Patryk ( KWW PATRYKA SZCZECHOWIAKA ) – liczba głosów: 46

Okręg wyborczy Nr 11
1. CHOJNACKA Maria ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 434
2. KARPIŃSKI Rafał ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 131

Okręg wyborczy Nr 12 [obsadzenie mandatu bez głosowania ]

1. HAŁAS Piotr Andrzej ( KWW BARTOSZA DERECHA )

Okręg wyborczy Nr 13
1. NOWAK Beata Maria ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 190
2. PUK Mariusz Micha ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 192

Okręg wyborczy Nr 14 [obsadzenie mandatu bez głosowania ]

1. KRAM Agnieszka Anna ( KWW AGNIESZKI KRAM )

Okręg wyborczy Nr 15

1. NIESIOBĘCKA Anna ( KWW BARTOSZA DERECHA ) – liczba głosów: 239
2. PIOCH Adam Mikołaj ( KWW DZIAŁAJMY RAZEM ) – liczba głosów: 95

Link do wyników: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/302113#general_stat

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!