Aktualności

WYBORY PE 2019 – podstawowe informacje

data publikacji: 29/04/2019

KATEGORIA: Pozostałe

LOKALE WYBORCZE

LOKALE CZYNNE DLA WYBORCÓW W GODZINACH 7-21 (Komisje podejmują pracę od godz. 6)

Komisja Nr 1 – Szkoła Podstawowa, im. Jana Brzechwy, Rokietnica, ul. Szkolna 3c; miejscowość: ROKIETNICA
ulice: Aleksandra Fredro, Borowikowa, Bukowa, Cedrowa, Czeremchowa, Czesława Miłosza, Dębowa, Francuska, Gen. Józefa Bema, Grzybowa, Huzarów, Jagodowa, Klonowa, Kosynierów, Koszycy, Kościuszkowców, Księcia Józefa Poniatowskiego, Legionów Polskich, Leszka, Leśna, Lubomira, Łąkowa, Mickiewicza, Migdałowa, Modrzewiowa, Noblistów, Ogrodowa, Orzechowa, Os. Kalinowe, Parkowa, Paryska, Przy Trakcie, Reja, Reymonta, Rydzowa, Słowackiego, Sowia, Spacerowa, Sportowa, Szamotulska od nr 30 wzwyż, Szkolna, Szwoleżerów, Trakt Napoleoński, Ułanów, Wyspiańskiego

Komisja Nr 2 – Szkoła Podstawowa, im. Jana Brzechwy, Rokietnica, ul. Szkolna 3c; miejscowość: ROKIETNICA
ulice: Akacjowa, Błękitna, Boczna, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cyprysowa, Daglezjowa, Dobra, Dworcowa, Działkowa, Gminna, Golęcińska, Graniczna, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konwaliowa, Kręta, Krótka, Księżycowa, Lipowa, Łanowa, Magazynowa, Makowa, Miła, Obornicka, Olszynowa, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienna, Przyjemna, Rolna, Sasankowa, Senna, Serwisowa, Sielska, Słoneczna, Spichrzowa, Spokojna, Srebrna, Szafirkowa, Szamotulska do nr 29, Świt, Tęczowa, Topolowa, Urocza, Wesoła, Wierzbowa, Witkowa, Wrzosowa, Wspólna, Zacisze, Zakątek, Zielona, Złota

Komisja Nr 3 – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Rokietnica, ul. Trakt Napoleoński 16; miejscowości: KIEKRZ, PAWŁOWICE

Dojazd do lokalu wyborczego dla obwodu nr 3 zrealizowany zostanie bezpłatnym autobusem, który kursować będzie następująco:

Odjazd z Pawłowice Pętla: 9:30, 11:00, 12:30, 14:00
Odjazd z Pawłowice / Pawłowicka: 9:32, 11:02, 12:32, 14:02
Odjazd z Kiekrz / Czysta : 9:33, 11:03, 12:33, 14:03

Kurs powrotny:

Odjazd z przystanku Rokietnica / Szkoła (w stronę hali ROS): 10:30, 12:00, 13:30, 15:00
Autobus zatrzymywać się będzie na przystankach: Kiekrz / Czysta, Pawłowice / Pawłowicka, Pawłowice / Pętla.

Komisja Nr 4 – Szkoła Podstawowa, Mrowino, ul. Szkolna 2; miejscowości: CEREKWICA, MROWINO, PRZYBRODA

Komisja Nr 5 – Świetlica wiejska, Krzyszkowo, ul. Koszycy 107; miejscowość: KRZYSZKOWO

Komisja Nr 6 – Świetlica wiejska, Żydowo, ul. Rostworowska 5; miejscowości: ŻYDOWO, ROSTWOROWO

Komisja Nr 7 – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Napachanie, ul. Poznańska 26; miejscowości: DALEKIE, KOBYLNIKI, NAPACHANIE, ROGIERÓWKO, STARZYNY

Komisja Nr 8 – PUK Sp. z o.o., Bytkowo, ul. Topolowa 6; miejscowości: BYTKOWO, SOBOTA

 

WAŻNOŚĆ GŁOSU

W wyborach do Parlamentu Europejskiego głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając na karcie do głosowania znak „X” w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów z tej listy (wskazując jego pierwszeństwo do otrzymania mandatu).

Postawienie znaku „X” w kratkach z lewej strony obok nazwisk kandydatów umieszczonych na więcej niż jednej liście lub niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

Znak „X” to co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki.

 

Więcej informacji: wybory.gov.pl; bip.rokietnica.pl (prawe menu > zakładka „Wybory i referenda”)

 

 

 

 

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!