Aktualności

Spotkanie mikołajkowe Rokietnickiego Klubu Seniorów

data publikacji: 09/01/2020

KATEGORIA: Kultura

Podczas grudniowego przedświątecznego spotkania, w ramach mikołajkowego prezentu, członkowie naszego klubu otrzymali Foto książkę 2019. W publikacji, która objęta została Patronatem Honorowym Wójta Gminy Rokietnica, zamieszczono zbiór zdjęć ze spotkań, koncertów, wyjazdów i różnych inicjatyw organizowanych przez stowarzyszenie w 2019 roku. Foto książka 2019 wręczana była seniorom w ekologicznej, bawełnianej torbie z logo Rokietnickiego Klubu Seniorów.

Podczas spotkania mikołajkowego mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu Szymona Siewierskiego, młodego pianisty, klawiszowca, klarnecisty oraz kompozytora, który obecnie tworzy muzykę do spektakli teatralnych oraz filmów. Ponieważ grudzień to też czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, nie zabrakło również kolęd w wykonaniu zaproszonego artysty.

Inicjatywa została zrealizowana w całości w ramach zewnętrznego wsparcia finansowego oraz Patronatu Honorowego Wójta Gminy Rokietnica.

Bogusława Rzepka
Prezes Rokietnickiego Klubu Seniorów

Baner, na żółtym tle z lewej strony herb Gminy Rokietnica, z prawej strony napis Współfinansowane ze środków Gminy Rokietnica.

Członkowie Rokietnickiego Klubu Seniorów w mikołajkowych czapkach prezentujący puublikację - foto książkę oraz bawełniane torby znajdujące się na stole.

Publikacja Rokietnickiego Klubu Seniorów - foto książka 2019. Na okładce logo Rokietnickiego Klubu Seniorów, 2019 rok, dwa renifery znajdujące się tyłem do siebie i skaczace w przeciwnych kierunkach, poniżej napis Patronat Honorowym Wójta Gminy Rokietnica i herb Gminy Rokietnica.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!