Aktualności

Sportowcy z klasą 2019 w kategorii do lat 16 nagrodzeni

data publikacji: 03/07/2020

KATEGORIA: Sport

Do dziewiątej edycji Plebiscytu Sportowiec z klasą w kategorii do lat 16 zgłosiło się ponad 40 kandydatów. W czasie epidemii oraz zaostrzonych warunków sanitarnych obowiązujących w kontaktach międzyludzkich organizacja atrakcyjnego spotkania z udziałem wszystkich zgłoszonych osób byłoby nie lada wyzwaniem. Dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, w tym roku wręczenie nagród sportowcom odbyło się w niewielkim gronie. 25 czerwca br. w remizie OSP w Rokietnicy spotkali się jedynie zawodnicy, których Komisja Konkursowa zdecydowała się szczególnie wyróżnić. Byli to:

  • Remigiusz Arcimowicz – piłka nożna
  • Marta Burzyńska – taekwondo olimpijskie
  • Paweł Czapka – siatkówka
  • Zofia Musiał – taekwondo olimpijskie
  • Maria Skurat – zapasy
  • Szymon Śniegocki – karate

Podczas krótkiego spotkania Wójt Gminy Rokietnica Bartosz Derech złożył gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów.

Katarzyna Sokulska
Referat Organizacyjny i Promocji UG Rokietnica

Na zdjęciu Wójt Gminy Rokietnica Bartosz Derech zwracający się do młodych sportowców nagrodzonych w Plebiscycie Sportowiec z klasą 2019 w kategorii do lat 16 uczestniczących w spotkaniu.

Na zdjęciu Wójt Bartosz Derech wręczający nagrodę Remigiuszowi Arcimowiczowi wyróżnionemu w Plebiscycie Sportowiec z klasą 2019 w kategorii do lat 16..

Na zdjęciu Wójt Bartosz Derech przybijający "żółwika" z Szymonem Śniegockim wyróżnionym w Plebiscycie Sportowiec z klasą 2019 w kategorii do lat 16.

Na zdjęciu Wójt Gminy Rokietnica Bartosz Derech w otoczeniu młodych zawodników wyróżnionych w Plebiscycie Sportowiec z klasą 2019 w kategorii do lat 16. Od lewej prezentujący otrzymane dyplomy: Zofia Musiał, Maria Skurat, Marta Burzyńska, Szymon Śniegocki oraz Remigiusz Arcimowicz.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!