Aktualności

Poznaj swojego sąsiada

data publikacji: 13/08/2019

KATEGORIA: Kultura, Pozostałe

Fundacja PETRA senior razem z Powiatem Poznańskim i Fundacją Akceptacja zaprasza do udziału w spacerach z cyklu „Poznaj swojego sąsiada”.

Podczas wspólnych spacerów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z atrakcjami turystycznymi oraz walorami krajoznawczymi, znajdującymi się na szlakach powiatu poznańskiego, będą mogli zdobyć wiedzę o regionie i jego dziedzictwie kulturowym. Wspólne przemierzanie szklaków będzie dla nich okazją do spotkań towarzyskich oraz poznania nowych osób, które zamieszkują inne gminy powiatu poznańskiego. Spotkania na szlaku będą także okazją do spotkań międzypokoleniowych oraz wymiany doświadczeń.

Na trasie każdego ze spacerów toczyć się będzie gra terenowa. W czasie biesiadowania (ognisko) dostępny będzie namiot medyczny, w którym będzie można nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przerwa to także czas na animacje dla najmłodszych uczestników spacerów.

Szczegóły dotyczące tras znajdują się na plakatach, załączonych do niniejszej wiadomości.

Do uczestnictwa we wspólnych spacerach zaproszeni są mieszkańcy ze wszystkich gmin powiatu poznańskiego. W każdym spacerze może wziąć udział 35 osób. Każda osoba może skorzystać z jednego spaceru. Na trasie będzie zapewniony poczęstunek.

Dojazd na START i powrót każdy zapewnia sobie we własnym zakresie.

Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką opiekuna.

Zapisy i szczegóły dostępne pod numerem telefonu: 724 976 684

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!