Aktualności

Plebiscyt „Sportowiec z klasą” – wyjazd na Tor Poznań

data publikacji: 25/06/2019

KATEGORIA: Sport

21 stycznia 2019 roku Komisja Konkursowa w składzie: Danuta Potrawiak, Hanna Wocko, Ryszard Lubka, Andrzej Deckert, Jacek Welman oraz Paweł Dankowski dokonała rozstrzygnięcia Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2018. Wszyscy kandydaci zgłoszeni w kategorii do lat 16 decyzją Komisji zostali wyróżnieni, a byli to:

Marta Burzyńska – taekwondo olimpijskie

Julia Grochowska – karate

Paweł Grochowski – karate

Milena Malicka – bilard

Julia Suszka – karate

Dominik Suszka – karate

Jan Wasyl – siatkówka.

Nagrodą za wyróżnienie był wyjazd na Tor Poznań na Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski. Zaraz po przyjeździe odbyło spotkanie z panem Bartoszem Derechem Wójtem Gminy Rokietnica, który wręczył młodym sportowcom dyplomy oraz nagrody. Sportowcy mieli okazję stanąć na podium, a speaker ogłosił wszystkim obecnym na Torze wręczenie nagród. Dzięki uprzejmości pana Bartosza Bielińskiego Prezesa Automobilklubu Wielkopolski młodzież oraz przedstawiciele Komisji Konkursowej, pod opieką kierownika zawodów pana Dariusza Marszałka, mogli zwiedzić cały obiekt i obejrzeć tzw. Park Maszyn. Pan Marian Dąbrowski z Wójcik Racing Team z ogromnym zaangażowaniem opowiedział o charakterze tej dyscypliny, jej zaletach i mankamentach, o ryzyku i osiągnięciach zarówno zawodników, jak i przemysłu motoryzacyjnego. Sportowcy z Rokietnicy mieli możliwość poznać motocyklistów, biorących udział w Mistrzostwach i porozmawiać z nimi.

Wszystkim wyróżnionym w Plebiscycie jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc wszelkiej pomyślności i kolejnych sukcesów w nadchodzących latach!

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!