Aktualności

Oceń naszą pracę w Urzędzie

data publikacji: 31/01/2020

KATEGORIA: Komunikaty, Pozostałe

Od 1.02 – 15.03.2020  Urząd Gminy Rokietnica będzie prowadził badanie satysfakcji klienta, na podstawie wypełnionej ankiety, dzięki której będziemy mogli uzyskać bieżące informacje na temat poziomu jakości usług świadczonych przez pracowników Urzędu. Pozwoli to m.in. precyzyjnie określić obszary działalności Urzędu, w których warto byłoby wprowadzić procedury doskonalące, lepiej zarządzać komórkami organizacyjnymi, podnieść jakość świadczonej obsługi.

W związku z powyższym zapraszamy do wypełnienia przygotowanej anonimowej ankiety satysfakcji klienta. Ankieta stanowi nie tylko ważny element corocznych przeglądów, w ramach obowiązkowych procedur związanych z posiadaniem normy ISO, ale stosowany z przekonaniem test, na właściwie wypełniane zadania i przyjazną mieszkańcom markę.

Ankieta dla interesantów Urzędu Gminy Rokietnica:

  • Wersja tradycyjna – papierowa

W Urzędzie Gminy Rokietnica ankiety dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta, w budynku C Urzędu (budynek po banku SGB) oraz u kierowników referatów. Każdy z Państwa ma więc do nich bezpośredni dostęp, a w przypadku zamiaru skorzystania z ankiety na konkretnym stanowisku pracy – wystarczy o nią zapytać. Każdy z urzędników zobligowany jest do jej udostępnienia i na pewno to uczyni.

  • Wersja elektroniczna

Dostępna non stop pod specjalnie dedykowaną zakładką. Naszym celem jest umożliwienie wypowiedzi nie tylko w wersji papierowej i w trakcie załatwiania konkretnej sprawy, ale w miejscu i w czasie dla mieszkańców dogodnym, niepodyktowanym żadną konkretną okolicznością.

Bezpośredni link: https://rokietnica.satysfakcjaklienta.pl/

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!