Aktualności

LIDER CUP – turniej siatkówki dziewcząt

data publikacji: 22/09/2020

KATEGORIA: Sport

Kolejny raz Rokietnica gościła zespoły siatkarskie z Polski na Turnieju Siatkówki Dziewcząt LIDER CUP. Turniej rozegrany został 12 i 13 września br. w hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu. Sobota to spotkanie zespołów mini siatkówki dziewcząt w kategorii trójek i czwórek. Udział wzięło – 17 zespołów trójek i 11 zespołów czwórek. Wystartowały kluby z Wielkopolski i województwa lubuskiego.

Najlepsze zespoły w kategorii trójek:
1. Energetyk Poznań 1
2. 17 Kalisz
3. MKS Trzcianka 1
4. Lider Rokietnica 1
5. MKS Trzcianka 2
6. Volley Głogów
7. SPS Volley Piła 1

W kategorii czwórek czołówka wyglądała tak:
1. Lider Rokietnica/Szamotuły
2. Energetyk Poznań 1
3. Energetyk Poznań 2

Niedziela to już kategoria młodziczek – wystartowało 10 zespołów, w tym dwa nasze. Po długich, całodniowych zmaganiach na miejscach medalowych znalazły się:
1. Volley Piła
2. SPS Zbąszynek
3. Lider Rokietnica

Drugi zespół z Rokietnicy zajął piąte miejsce. Zawody sędziowali sędziowie WZPS z Poznania.

Patronat nad całością imprezy objął Wójt Gminy Rokietnica Bartosz Derech. Wydarzenie było dofinansowane ze środków Gminy Rokietnica i Powiatu Poznańskiego.

UKS Lider

Baner, na żółtym tle z lewej strony herb Gminy Rokietnica, z prawej strony napis Współfinansowane ze środków Gminy Rokietnica.

Na zdjęciu zawodniczki Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt siedzące na trybunach.

Na zdjęciu mecz podczas Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt. Jedna z zawodniczek w wyskoku przygotowana do odbicia piłki.

Na zdjęciu zawodniczki Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt stojące w półokręgu. Na środku pan Piotr Paupa - prezes UKS Lider.

Na zdjęciu mecz podczas Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt. W tle zawodniczki i kibice na trybunach, po lewej stronie sędzia.

Na zdjęciu mecz podczas Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt. Po prawej stronie sędzia.

Na zdjęciu zawodniczki UKS Lider podczas Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt. Za nimi trener - pan Piotr Paupa, po lewej stronie sędzia.

Na zdjęciu mecz podczas Lider Cup - turnieju siatkówki dziewcząt. Jedna z zawodniczek odbija piłkę. Po prawej stronie sędzia.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!