Aktualności

Konkurs „Najpiękniejszy koszyczek wielkanocny”

data publikacji: 24/03/2021

KATEGORIA: Kultura

Święta Wielkanocne nieodłącznie kojarzą się z tzw. święconką, czyli pokarmami, które najpierw pięknie ułożone w koszyczku i poświęcone, ostatecznie lądują na talerzach domowników w Niedzielę Wielkanocną. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Rokietnica do pochwalenia się swoim ustrojonym, wypełnionym smakołykami koszyczkiem wielkanocnym i wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Gminy Rokietnica na najpiękniejszy koszyczek. Zdjęcia wysyłajcie na adres: promocja@rokietnica.pl, w terminie 3 – 6 kwietnia 2021 r. W tytule maila wpiszcie: Konkurs „Najpiękniejszy koszyczek wielkanocny”, a w treści maila podajcie informacje:

  • imię i nazwisko uczestnika (autora zdjęcia),
  • numer telefonu.

oraz załączcie odpowiednie oświadczenia, których treść podana jest w regulaminie.

Przesłane zdjęcia muszą przedstawiać osobiście przygotowany w 2021 roku koszyczek wielkanocny zawierający tradycyjne pokarmy. Każde zdjęcie powinno być w formacie JPG, a wielkość pliku nie powinna być mniejsza niż 1000 KB.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Na zdjęciu wiklinowy koszyk wielkanocny stojący w ogrodzie, z kolorowymi jajami w środku, zajączkami z pieczywa i zielonymi ozdobami. Za nim bukszpan, pod nim kora. Źródło: pixabay.com

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!