Aktualności

Komunikat Akademii Wieku Dostojnego

data publikacji: 02/10/2018

KATEGORIA: Seniorzy

Po zasłużonych wakacjach Akademia wznowiła swe zajęcia już z początkiem września.

Zdrowy kręgosłup – ćwiczenia 60 minutowe odbywają się w poniedziałki i czwartki, godz 19.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Prowadzi mgr fizjoterapii Agnieszka Łaszcz. Zapisy na miejscu. Opłata za 1 ćwiczenie 7 zł. Pierwsze zajęcie – gratis. Należy zabrać kocyk lub matę fitness.

Nordic Walking – spotkania z kijkami w każdą środę, godz. 18.30 przy Ośrodku Sportowym od strony ronda. Profesjonalne zajęcia prowadzi doświadczony instruktor Polskiego Towarzystwa Nordic Walking – Dariusz Kosicki.  Zajęcia bezpłatne!

Zajęcia komputerowe – z uwagi na trudności organizacyjne termin i miejsce podamy w oddzielnym komunikacie. Informacje można uzyskać  tel. 606 365 798.   

Cykliczne wykłady – pogadanki.

Środa, 17 października, godz. 18.00 sala Gminnej Biblioteki.

Spotkanie z uczestnikami wyprawy Amazońskiej Rio Hondo – część II. Relację z niecodziennej wyprawy do Puszczy Amazońskiej usłyszymy w wykonaniu Rafała Stasiaka wraz z kolegami. Do kupienia będzie książka relacjonująca wyprawę.

Na to ciekawe spotkanie zapraszamy wszystkich, także dzieci i młodzież.

Wstęp wolny!

Uwaga. Akademia zaprasza do udziału w swych zajęciach wszystkich chętnych. Nie wymaga się legitymacji emeryta lub rencisty. Jesteśmy otwarci na inne propozycje zajęć. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 606 365 798.

Andrzej Deckert

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!