Aktualności

Kolejny sukces Aleksandry Podsiadło

data publikacji: 05/03/2020

KATEGORIA: Sport

29 Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu zakończyły się kolejnym sukcesem Aleksandry Podsiadło. Zawodniczka reprezentująca Rogierówko w kat. K65 sięgnęła po złote medale – w sprincie na 200 m i w biegu na 400 m. W sprincie na 60 m zdobyła medal srebrny. Sukces Pani Aleksandry jest tym większy, że we wszystkich biegach uzyskała wyniki lepsze od wielu zawodniczek startujących w młodszych kategoriach wiekowych. Małżonek Pani Aleksandry, startując w sprincie na 60 m w kat. M70, zajął czwarte miejsce z czasem 9.74 sek. Warto zaznaczyć, że do rywalizacji w Mistrzostwach stanęło 488 sportowców. Na uwagę zasługuje też gościnny występ zawodników zagranicznych, m.in. z Białorusi, Ukrainy, Grecji i Szkocji.

Na zdjęciu dwie zawodniczki krótko po starcie, na torze pierwszym i drugim. W tle banery - Mistrzostw i Ministerstwa Sportu.

Na zdjęciu pani Aleksandra Podsiadło stojąca na pierwszym miejscu podium i prezentująca zdobyte medale: 2 złote i 1 srebrny. Za jej plecami banery zawodów z nazwą imprezy i logotypami organizacji.