Aktualności

Jest już dostępny 9. numer „Naszego Regionu”

data publikacji: 21/11/2017

KATEGORIA: Fundusze UE

Chcesz podnosić swoje kompetencje, ale szukasz kursu czy szkolenia finansowanego do 80% przez Unię Europejską? Wsparcie na usługi rozwojowe jest dla Ciebie! Obejrzyj videocast „Usługi rozwojowe” i poznaj zasady otrzymania wsparcia.

Jak realizowane są projekty w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych? – Pod koniec ubiegłego roku zapowiadałem, że 2017 r. będzie decydujący jeśli chodzi o wdrażanie naszego RPO na terenie ZIT-ów i OSI. Znalazło to potwierdzenie w ambitnym harmonogramie i jego konsekwentnej realizacji – mówi Grzegorz Potrzebowski, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Więcej szczegółów w tekście „Szersza perspektywa”.

Największy nowy szpital pediatryczny w Polsce, a także w Europie Środkowej, powstaje w Poznaniu. Od 2021 roku na małych pacjentów z całej Wielkopolski czekać będzie tutaj 350 łóżek w jednoosobowych pokojach z łazienkami, najnowocześniejsza aparatura i lądowisko dla helikopterów. Sprawdź, jak będzie wyglądał „Szpital marzeń”.

W dziewiątym wydaniu e-biuletynu prezentujemy kolejny projekt ze skrzynki. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole już od kilku lat realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Najnowszy kolski projekt „Z Troską…” został bardzo dobrze przyjęty przez lokalną społeczność. Czego dotyczył i kto mógł wziąć udział w projekcie? Przeczytasz w tekście „Zacznij od nowa”.

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś projektu, który zrealizowałaś za pieniądze z WRPO, to nie zwlekaj! Napisz do nas na skrzynkę zmieniamywielkopolske@umww.pl. Przyjedziemy, posłuchamy, napiszemy o Twoim projekcie.

Zobacz cały numer i podziel się linkiem: http://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2017/9/index.html

redakcja biuletynu „Nasz Region”

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!