Aktualności

Gala Solarpv RCP 5 – relacja

data publikacji: 11/02/2020

KATEGORIA: Sport

1.02.2020 roku w Rokietnickim Ośrodku Sportu odbyła się Gala Solarpv RCP 5.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ring Club Professional pod patronatem Wójta Gminy Rokietnica Bartosza Derecha przy wsparciu sponsorów takich jak: Solarpv Sp. z o.o., Hibernus Sp. z o.o., Evil Steak Hause, Pit Bull West Coast, Przepyszni.pl. Całe wydarzenie rozpoczęło się już dzień przed galą, ważeniem zawodników w przepięknej oprawie i lokalu restauracji Evil Steak House Poznań na ulicy Gwarnej 9. Podczas ważenia zawodnicy prócz sprawdzenia umownej wagi, zaprezentowali swoje teamy oraz sponsorów.

W dniu gali SOLARPV RCP 5 w Rokietnicy, mogliśmy być świadkami 12 pojedynków świetnie przygotowanych zawodników boksu zawodowego oraz w formule K-1. Na wydarzeniu obecni byli goście tacy jak Zastępca Wójta Rokietnicy Arkadiusz Klapiński, przedstawiciele starostwa, gmin, miast. RCP 5 to nie tylko czysto sportowe przedsięwzięcie, ale promocja sportu wśród młodzieży, dorosłych, jak również seniorów. To także udzielanie wsparcia tym najbardziej potrzebującym. Na RCP 5 odbyła się zbiórka publiczna przez wolontariuszy Stowarzyszenia „Jedziemy” na chorego Filipka, który od lat zmaga się z nieuleczalną chorobą.

Relacja z Gali znajduje się na fanpage Ring Club Professional: https://www.facebook.com/rcpfederation/.

Ring Club Professional

Baner, na żółtym tle z lewej strony herb Gminy Rokietnica, z prawej strony napis Współfinansowane ze środków Gminy Rokietnica.

Fot. Adam Michta

Na zdjęciu zawodnicy na ringu podczas walki. Zawodnik z prawej przyjmuje cio od przeciwnka. Sędzia się przygląda. W tle fotografowie. Na ekranie herb gminy Rokietnica.

Na zdjęciu zawodnicy na ringu podczas walki. Zawodnik z prawej przyjmuje cios od przeciwnika. Sędzia się przygląda. W tle widzowie. Na ringu herb gminy Rokietnica.

Na zdjęciu sędzia podnoszący rękę zwycięzcy po swojej prawej stronie. Po drugiej przegrany. Z lewej strony zdjęcia hostessy trzymające w rękach puchary. Za zawodnikami osoby z teamu i sędzia komentujący sytuację.

Na zdjęciu zwycięzca rywalizacji z pasem i pucharem w ręku. Z jego prawej strony Wicewójt Gminy Rokietnica, z lewej organizator Włodzimierz Rzadkiewicz.

Na zdjęciu zawodnicy i z pucharami, organizatorzy, zaproszeni goście i hostessy pozujący do zdjęcia.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!