Aktualności

Futbol jest kobietą

data publikacji: 08/11/2019

KATEGORIA: Sport

APR Ladies to unikatowy w skali całego kraju projekt Akademii Piłkarskiej Reissa, powstały z myślą o zawodniczkach, które marzą o piłkarskiej karierze. Akademia zaprasza wszystkie dziewczynki od 4 do 11 roku życia na treningi do nowopowstałej drużyny w Rokietnicy. Zajęcia odbywają się we wtorki o 19:00 i w czwartki o 18:00 w hali ROS przy ul. Szamotulskiej 29 w Rokietnicy.

Moja córka już kiedy miała 5 lat przyglądała się grze swoich rówieśników na boisku i widzieliśmy jak bardzo chciała być na ich miejscu. Obawialiśmy się z mężem, że nie uda nam się znaleźć zajęć, które dostosowane będą do jej predyspozycji. Okazało się jednak, że z czasem na naszym osiedlu powstała drużyna Akademii Reissa. Oliwka trenowała tam rok z kolegami, a z czasem trener zaproponował jej dodatkowe zajęcia właśnie w ramach APR Ladies. Cieszy nas to, że córka chodzi na zajęcia w naszej okolicy, które prowadzone są przez byłą zawodniczkę. Dzięki temu Oliwia poznaje specyfikę damskiego futbolu. Nie musimy także obawiać się o jej zdrowie – klub zapewnił jej ubezpieczenie na czas treningów, a także dowiedzieliśmy się, że jeśli tylko będzie potrzeba to może skonsultować się z fizjoterapeutą i dietetykiem, którzy współpracują z Akademią. Teraz Oliwka trenuje aż 4 razy w tygodniu, dwa razy z kolegami, dwa razy z koleżankami. Piłka wyzwoliła w niej niesamowitą energię – mówi Iwona, mama 8-letniej Oliwii.

Akademia nie prowadzi selekcji, w jej drużynach jest miejsce dla każdego, a grupy treningowe dostosowane są do kategorii wiekowych i umiejętności. Treningi odbywają się przez cały rok, także w czasie ferii zimowych i wakacji.

Przyjdź na dwa bezpłatne treningi zapoznawcze i przekonaj się, czy Twoja córka pokocha piłkę nożną jak inne zawodniczki APR Ladies. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 695 121 245 lub ladies@akademiareissa.pl.

Źródło: materiały prasowe Akademii Piłkarskiej Reissa

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!