Aktualności

Darmowe szkolenie z zakresu zamówień publicznych dla armii USA i organizacji międzynarodowych

data publikacji: 07/10/2020

KATEGORIA: Pozostałe

Ministerstwo Rozwoju oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu, którego celem jest pokazanie, jak skutecznie ubiegać się o zamówienia dla armii amerykańskiej, która stacjonuje w Polsce oraz dla różnych organizacji międzynarodowych.

Szkolenie przeprowadzą „Poland – U.S. Operations” i „Polityka Insight”.

Szkolenie to pomoże uzyskać informacje na temat najczęstszych kategorii towarów i usług zamawianych przez amerykańskie bazy wojskowe, zrozumieć procedury zamówień publicznych obowiązujących armię amerykańską oraz poznać korzyści ze współpracy z organizacjami międzynarodowymi na podstawie raportu pt. „Jak ubiegać się o zamówienia publiczne organizacji międzynarodowych? 15 historii sukcesu polskich firm”.

Wydarzenie to odbędzie się 15 października 2020 roku, w godzinach od 9:30 do 13:30 na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Poznań Congress Center, poziom 1.

Zgłoszenia należy przesłać do 12.10.2020 r. na adres e-mail: coie@umww.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, a udział możliwy jest dopiero po uzyskaniu potwierdzenia rejestracji przez organizatorów. Organizatorzy zastrzegają możliwość udziału tylko jednej osoby na przedsiębiorstwo.

Formularz zgłoszeniowy oraz pozostałe informacje (w tym: instrukcja bezpieczeństwa epidemicznego obowiązująca na terenie MTP, wskazówki dojazdu, parking) znajdują się na tej stronie.

Informacje porządkowe:
Przeciwdziałanie COVID-19: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych w dniu wydarzenia uczestnik nie powinien na nie przychodzić, lecz powinien pozostać w domu, postępować zgodnie z zaleceniami GIS/władz państwowych i skontaktować się niezwłocznie z lekarzem lub powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną, oddziałem zakaźnym, a w razie pogorszenia się stanu zdrowia – zadzwonić pod numer 999 lub 112 i poinformować o swoich objawach.

Organizacja wydarzenia odbywa się z zastosowaniem aktualnych wytycznych i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych.
Wydarzenie może zostać odwołane w przypadku zmiany zasad, zaleceń i wytycznych GIS oraz władz państwowych, dotyczących profilaktyki i organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w czasie pandemii COVID-19.

Źródło: http://iw.org.pl/bezplatne-szkolenie-dla-przedsiebiorcow-dotyczace-wspolpracy-z-jednostkami-wojskowymi-usa-w-polsce/

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!