Aktualności

Darmowe szkolenia z nowych technologii

data publikacji: 20/05/2020

KATEGORIA: Pozostałe

Na stronie Centrum Projektów Polska Cyfrowa znajduje się oferta darmowych szkoleń z nowych technologii i szeroko pojętej cyfryzacji. W ramach akcji #szkolenianakanapie poruszono m.in. tematy: Jak założyć stronę internetową?, Podnoszenie kompetencji cyfrowych, Marketing w sieci, wizytówka, profil na FB i Nauka przez Internet. Wszystkie szkolenia CPPC dostępne są na stronie: https://cppc.gov.pl/nasze-dzialania/2-strona-glowna/1923-szkolenienakanapie-nowe-technologie-w-domowym-zaciszu.

Osoby posiadające własną działalność lub te, które dopiero planują założenie firmy, mogą skorzystać ze szkoleń dostępnych na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród 16 darmowych kursów znalazły się m.in. Ochrona danych osobowych dla MŚP (RODO), Media społecznościowe w biznesie i Jak założyć własną firmę. Pełna lista szkoleń znajduje się na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online.

Spragnieni wizyty na uniwersytecie mogą wybrać się na e-wykłady. Tematami poruszanym podczas nich są m.in. Mózgowe podłoże decyzji moralnych, Świadomość a emocje oraz Na tropie granic czasoprzestrzeni. Dostępne są one na stronie: https://www.copernicuscollege.pl/wyklady/lista.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!