Aktualności

Bezpośrednia obsługa w UG Rokietnica tylko po wcześniejszym umówieniu

data publikacji: 07/04/2021

KATEGORIA: Komunikaty

Przypominamy, że bezpośrednia obsługa mieszkańców w Urzędzie Gminy Rokietnica pozostaje wstrzymana do odwołania. W związku z tym w dalszym ciągu pisma w formie papierowej (wnioski, podania itp.) przyjmowane będą przez urząd wyłącznie za pośrednictwem urny umieszczonej w budynku C. Prosimy, aby wrzucane wnioski były kompletne, spięte i zawierały co najmniej podstawowe dane kontaktowe (telefon i/lub adres e-mail).

Z uwagi na ochronę danych osobowych, przed wrzuceniem pisma do urny prosimy o jego zgięcie lub umieszczenie w kopercie.

W przypadku konieczności bezpośredniego spotkania z pracownikiem merytorycznym, niezbędne jest wcześniejsze umówienie spotkania. Numery telefonów i adresy e-mail do poszczególnych referatów: http://rokietnica.pl/referaty-i-samodzielne-stanowiska/

Zgłoszenia zgonów dokonać może jedna osoba. Zgon zgłosić może również firma pogrzebowa, która zajmuje się pochówkiem.

Zgłoszenia urodzeń prosimy dokonywać przez platformę ePUAP (w wyjątkowych przypadkach osobiście po wcześniejszym umówieniu telefonicznym).

W sprawach pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa, takich jak rejestracja urodzeń i zgonów, prosimy o kontakt pod nr 61 89 60 627.

Śluby wcześniej umówione mogą odbywać się wyłącznie w obecności pary młodej i świadków.

Dowody osobiste: Po otrzymaniu komunikatu z Ministerstwa Cyfryzacji o gotowości dowodu osobistego do odbioru, każdy obywatel zobowiązany jest najpierw ustalić termin, w którym go odbierze. W związku z tym należy zadzwonić lub napisać e-mail do Urzędu, który przyjął wniosek i umówić termin indywidualnej wizyty (telefon: 61 89 60 602; e-mail: urzad@rokietnica.pl; w temacie maila prosimy o wpisanie hasła: odbiór dowodu osobistego).

Osoby bez maseczki nie będą obsługiwane.

Zachęcamy do kontaktu elektronicznego – za pośrednictwem platformy ePUAP oraz eBOI (elektronicznego Biura Obsługi Interesanta).

 

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!