Aktualności

Bezpłatna konferencja dla NGO

data publikacji: 14/01/2021

KATEGORIA: Pozostałe

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Startuje Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań prowadzonych na terenie całej Polski w czterech obszarach tematycznych:

  • Ochrona praw człowieka,
  • Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu,
  • Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym,
  • Wsparcie rozwoju sektora społecznego.

Nabór w ramach pierwszego konkursu planowany jest od 17 marca br.

 

Zapraszamy wszystkie organizacje i osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań na bezpłatną konferencję online, otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.!

Szczegółowe informacje: https://frdl.org.pl/informacje/aktualnosci/konferencja-otwierajaca-program-aktywni-obywatele-fundusz-regionalny

 

na obrazku znajduje się zielono-szaro-granatowa grafika przedstawiająca monitor komputera a na nim cztery postaci - grafika symbolizuje konferencję on-line. W lewym górnym rogu widoczne są napisy: Aktywni obywatele i Fundusz Regionalny

 

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!